KONSTRUKTOR

FMHOFFER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa z siedzibą w Działdowie, poszukuje osoby na stanowisko:

KONSTRUKTORA

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej produktów, w tym przede wszystkim opracowywanie dokumentacji 2D i 3 D.
  • Opracowywanie standardów produkcyjnych i technologicznych.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem w obszarze technologicznym.
  • Poszukiwanie nowych dostawców osprzętu meblowego oraz wdrażanie zamienników.
  • Koordynowanie zakupów nowych półproduktów/surowców pod względem technologicznym.
  • Tworzenie norm technologicznych dla produkcji.
  • Koordynowanie bieżącej produkcji pod względem technologicznym.
  • Pisanie oprogramowania dla maszyn CNC.
  • Dokonywanie standaryzacji i optymalizacji procesów technologicznych.

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora w branży meblarskiej.
  • Znajomość oprogramowania CAD CAM, SolidWorks oraz bardzo dobra znajomość Pakiet Microsoft Office.
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Znajomość specyfiki rynku meblarskiego.
  • Kreatywność oraz zaangażowanie w wyznaczone projekty.
  • Skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku.
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.
  • Doskonalenie i podnoszenie kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze swoim aktualnym CV na adres mailowy kadry@hoffer.pl. Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy także o dopisanie klauzuli dotyczącej danych osobowych w formie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.